fbpx
Inveclean

Upratovacie služby v Bratislave

Oživte svoj priestor s našimi profesionálnymi upratovacími službami v Bratislave.

Čistota zaručená

Poskytujeme špičkové upratovacie služby prispôsobené vašim jedinečným potrebám, od domácností, firemné priestory až po kancelárie. Náš tím je vybavený najlepšími nástrojmi a technikami na zabezpečenie bezchybného a hygienického prostredia. Rozlúčte sa so špinou a privítajte sviežosť s nami!

Upratovacie a čistiace služby Bratislava

Ponúkame vám pravidelné čistenie a upratovanie

Upratovanie nikoho nebaví, ale nemôžete ho ignorovať. Nechajte naše profesionálne upratovacie služby, aby sa o všetko postarali za vás.

Ponúkame kvalitné a spoľahlivé služby upratovania vašich objektov v pravidelne dohodnutých intervaloch a časoch. Našim cieľom je zabezpečiť vašu spokojnosť a poskytnúť vám čisté a upratané prostredie, ktoré zodpovedá vašim požiadavkám a potrebám.

Vezmite si späť svoj voľný čas a prenechajte upratovanie na nás.

Spokojní klienti a reference

Pred vs. po upratovaní

Vytvoríme Vám cenovú ponuku

Ponúkame široké spektrum služieb, ktoré zahŕňajú:

Upratovanie v Bratislave

Naši odborníci sú dobre zoznámení s potrebami rôznych typov priestorov a dokážu sa prispôsobiť požiadavkám každého zákazníka.

Upratovanie kancelárií, administratívnych budov
Upratovanie domácností

Poskytujeme upratovacie a čistiace služby pre:

Dodávanie a distribúcia hygienických materiálov

Naša spoločnosť ponúka široký výber hygienických potrieb, ktoré sú potrebné pre rôzne typy zariadení a miest. Naše produkty sú vyrobené z kvalitných materiálov a zložení a zodpovedajú najvyšším hygienickým štandardom.

V našej ponuke nájdete rôzne druhy toaletného papiera, utierok na ruky a utierok na podlahu. Okrem toho poskytujeme aj rôzne druhy mydiel a dezinfekčných prostriedkov, ktoré pomáhajú udržiavať čistotu a zdravie.

Našim cieľom je zabezpečiť, aby Vaše zariadenia boli vždy vybavené dostatočným množstvom hygienických potrieb a aby sa v nich udržiavala čistota a hygiena.

Cenová ponuka

Cenník upratovania domácností a bytov

Jednorázovo = 60€

Pravidelne = 30€

jednorázovo = 90 €

pravidelne =  45 €

jednorázovo = 110 €

pravidelne = 55 €

jednorázovo = 130 €

pravidelne = 65 €

jednorázovo = 140 €

pravidelne = 70 €

AKO TO FUNGUJE

Zadáte objednávku

Objednávku zadajte do online formulára. Následne Vás telefonicky kontaktujeme a objednávku potvrdíme.

Prídeme k vám upratať

Vo vami stanovenom termíne príde náš špecialista, ktorý vykoná upratovanie a čistenie. Vďaka veľkej sieti profesionálov dokážeme zaistiť upratovacie služby v Bratislave a okolí už nasledujúci deň od zadania objednávky.

Prevezmete a posúdite

Pri uprataní už iba podpíšete predávací protokol, uhradíte predom odsúhlasenú čiastku na náš bankový účet a ohodnotíte prácu špecialistu.

PREČO PRÁVE MY?

BEZPEČNOSŤ

Bezpečnosť je prioritou. Naši odborníci na upratovanie sú preverení a ohodnotení desiatkami zákazníkov. Platíte iba za to čo naozaj dostanete. Zaplatíte až po dokončení práce.

ČAS

Nestrácajte zbytočný čas s výberom a rozhodovaním sa medzi firmami, ktoré ponúkajú upratovanie, nekonečnými prehliadkami a dohadovaním sa o cene. Kontaktujte nás, my to urobíme za Vás.

PODPORA

Každú zákazku má na starosti jeden z našich manažérov, ktorý Vás prevedie celou objednávkou a je Vám k dispozícii až do prevzatia po uprataní.

AKO VYZERÁ NAŠA PRÁCA

Chcete vidieť našu prácu?

Kde pôsobíme?

Bratislava a okolie

Máte otázky?

Kontaktujte nás
a my sa vám do 24 hodín ozveme

Ak ste unavení z nekonečného upratovania a potrebujete pomoc s čistením a upratovaním, sme tu pre vás. Naša ponuka je zameraná na pravidelné čistenie a upratovanie pre firmy a domácnosti v Bratislave. Zameriavame sa na kvalitu a spoľahlivosť našich služieb, aby sme vám poskytli dokonalé riešenie pre vaše potreby.

Ak sa chcete dozvedieť viac o našich službách alebo by ste si radi objednali čistenie a upratovanie, kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára alebo telefonicky na tel. čísle +421 910 100 717.

    Zadáte objednávku

    Objednávku zadajte do online formulára a my vám vypočítame cenu na mieru. Následne Vás telefonicky kontaktujeme a v prípade záujmu objednávku potvrdíme.