fbpx

Maľovanie interiérov

Precízne - Expresne - Výhodne

Profesionálne maliarske práce

Ponúkame vám kompletné maliarske práce a všetko, čo k tomu patrí od odstránenia starej maľovky, cez penetračný náter až po niekoľko vrstvové maľovanie, a to za veľmi výhodné ceny.

Všetky predmety a objekty, ktoré sa nachádzajú v priestoroch maľovania dôkladne zakryjeme aby nedošlo k ich znehodnoteniu kvapkami farby, to vám garantujeme!
Maľovanie steny

VIDEO Z NÁŠHO MAĽOVANIA

S čím môžeme pomôcť

Maľovanie stien, izieb, bytov a rodinných domov

Maľovanie obchodov, reštaurácii a obytovacích zariadení

Maľovanie kancelárií a komerčných priestorov

Maľovanie garáží, pivníc, priemyselných hál a iných

Aké objekty maľujeme

Ponúkame Vám maľovanie

Nemusíte veriť nám, prečítajte si recenzie od našich zákazníkov

AKO TO FUNGUJE

Zadáte objednávku

Objednávku zadajte do online formulára a my vám vypočítame cenu na mieru. Následne Vás telefonicky kontaktujeme a v prípade záujmu objednávku potvrdíme.

Prídeme vymaľovať

Vo vami stanovenom termíne príde náš maliar, ktorý vykoná maľbu. Vďaka veľkej sieti maliarov dokážeme zaistiť výmaľbu už nasledujúci deň od zadania objednávky.

Prevezmete a posúdite

Pri prevzatí vymaľovaného interiéru už iba podpíšete predávací protokol, uhradíte predom odsúhlasenú čiastku na náš bankový účet a ohodnotíte prácu maliara.

PREČO PRÁVE MY?

BEZPEČNOSŤ

Bezpečnosť je prioritou. Maliari sú preverení a ohodnotení desiatkami zákazníkov. Platíte iba za to čo naozaj dostanete. Vášho maliara vyplatíme až po dokončení práce.

ČAS

Nestrácajte zbytočný čas s výberom a rozhodovaním sa medzi maliarmi, nekonečnými prehliadkami a dohadovaním sa o cene. Kontaktujte nás, my to urobíme za Vás.

PODPORA

Každú zákazku má na starosti jeden z našich manažérov, ktorý Vás prevedie celou objednávkou a je Vám k dispozícii až do prevzatia krásne vymaľovaných priestorov.

Vytvoríme Vám cenovú ponuku

AKO VYZERÁ NAŠA PRÁCA

Chcete vidieť viac našej práce?

Západné Slovensko

Kde pôsobíme?

Severné Slovensko

Máte otázky?

Kontaktujte nás
a my sa vám do 24 hodín ozveme