fbpx
Inveclean

Profesionálne tepovanie matracov

Tepovanie matracov, hĺbkové čistenie

Precízne - Expresne - Výhodne

Ponúkame vám tepovanie a čistenie matracov

Ponúkame komplexné tepovacie služby matracov - penových, latexových, potiahnutých priepustným látkovým materiálom (mikrovlákno, froté a iné klasické tkané materiály). Využívame moderné technológie a overené postupy, aby Vaše matrace vyzerali, ako nové. 

Tepovanie matracov

Nemusíte veriť nám, prečítajte si recenzie od našich zákazníkov

AKO TO FUNGUJE

Zadáte objednávku

Objednávku zadajte do online formulára a my vám vypočítame cenu na mieru. Následne Vás telefonicky kontaktujeme a v prípade záujmu objednávku potvrdíme.

Prídeme vytepovať

Vo vami stanovenom termíne príde náš špecialista, ktorý vykoná tepovanie. Vďaka veľkej sieti profesionálov dokážeme zaistiť tepovacie služby už nasledujúci deň od zadania objednávky.

Prevezmete a posúdite

Pri vytepovaní už iba podpíšete predávací protokol, uhradíte predom odsúhlasenú čiastku na náš bankový účet a ohodnotíte prácu špecialistu.

PREČO PRÁVE MY?

BEZPEČNOSŤ

Bezpečnosť je prioritou. Naši odborníci na tepovanie sú preverení a ohodnotení desiatkami zákazníkov. Platíte iba za to čo naozaj dostanete. Zaplatíte až po dokončení práce.

ČAS

Nestrácajte zbytočný čas s výberom a rozhodovaním sa medzi firmami, ktoré ponúkajú tepovanie, nekonečnými prehliadkami a dohadovaním sa o cene. Kontaktujte nás, my to urobíme za Vás.

PODPORA

Každú zákazku má na starosti jeden z našich manažérov, ktorý Vás prevedie celou objednávkou a je Vám k dispozícii až do prevzatia po vytepovaní.

Vytvoríme Vám cenovú ponuku

AKO VYZERÁ NAŠA PRÁCA

Chcete vidieť viac našej práce?

Bratislava a okolie

Kde pôsobíme?

Žilina a okolie

Máte otázky?

Kontaktujte nás
a my sa vám do 24 hodín ozveme